fbpx

Bedrijvencompetitie

Netwerken en golf; het blijft een gouden combinatie! De Goese Golf Bedrijvencompetitie is een reeks van 6 wedstrijden, waaraan bedrijven die geen lid zijn van De Goese Golf ook kunnen deelnemen! Iedere 2e dinsdag van de maand (maart t/m oktober) wordt een 9-holes wedstrijd gespeeld, waarna er de mogelijkheid is tot netwerken met de deelnemers.

We spelen met teams van twee personen en de teamsamenstelling mag per wedstrijd variëren. Deelname kost slechts 695,00 voor twee personen (ex. 9% BTW, diner en drank). Bedrijfsleden van De Goese Golf spelen gratis mee.

Kalender Bedrijvencompetitie 2022

dinsdag 8 maartom 16.00 uur
dinsdag 12 aprilom 17.00 uur
dinsdag 10 meiom 17.00 uur
dinsdag 12 juliom 17.00 uur
dinsdag 13 septemberom 17.00 uur
dinsdag 11 oktoberom 16.00 uur

Leaderboard Bedrijvencompetitie

De uitslag van De Goese Golf Bedrijvencompetitie vindt u hieronder op het leaderboard.

Team8 maart12 april10 mei12 juli13 september11 oktoberTotaal
Tralcon152120211880
bas+mar de jager191715161769
Elie Beveiliging1016152364
Limit Fotografie2291291659
Auto Poppe171214141057
Rabobank151412141457
4UGroup121524657
Evolve Automation171911956
Croonwolter&dros23131652
ZTZ Logistic13211549
Timmerman Handelsmaatschappij16161244
Luijten VVZ14151342
De Visser Optiek1381940
Seb's Car Detailing152338
ZHE Trading BV161834
Liefdevoordrukwerk111627
MediaGroepZeeland2323
Kraakman1717

Wilt u dit jaar kans maken op de wisselbeker? Van de 6 wedstrijden moet uw bedrijf er minimaal 4 deelnemen. Bent u zelf een keer verhinderd? Geen probleem! U mag per wedstrijd een team van 2 personen uw bedrijf laten vertegenwoordigen. Teamsamenstelling mag per keer variëren.

Bij de laatste wedstrijd worden de scores van de 4 beste wedstrijden van elk team bij elkaar opgeteld. Het team met de hoogste score is de winnaar van de Bedrijvencompetitie.

Wij willen ons graag aanmelden voor de bedrijvencompetitie van De Goese Golf.